На Кіровоградщині закупили шкільні автобуси, що мають російське походження

На Кіровоградщині закупили шкільні автобуси, що мають російське походження

29 серпня у Кропивницькому відбулося урочисте вручення ключів від 25 нових шкільних автобусів, виробництва ПАЗ «Мрія». Автобуси підвозитимуть школярів до опорних навчальних закладів. Транспорт придбали шляхом публічних закупівель за рахунок співфінансування з державного та місцевих бюджетів, повідомляє сайт Кіровоградської облдержадміністрації. 19,8 мільйона гривень склала субвенція з державного бюджету, 17 мільйонів виділили місцеві бюджети. У середньому вартість одного автобуса склала 1 мільйон 320 тисяч гривень.

Про російський слід автобусів нібито українського виробництва повідомила ТСН. Як з’ясувалося, відповідно до документів, постачальником автобусів є харківська фірма, проте до України ці автобуси потрапляють з російського Павлівського заводу, який входить до холдингу «Газ», що виробляє у тому числі й автомобілі «Урал», якими користуються російські військові.

Нагадаємо, цьогоріч із державного бюджету на придбання автобусів було виділено понад 640 млн грн. На них планують придбати 380 шкільних автобусів.

Інна Тільнова, Кропивницький

Время публикации: 30.08.2016 14:50
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.