На Донеччині чиновника сільської ради судитимуть за хабар

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього землевпорядника, який отримав хабар у сумі 1 000 доларів США.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"Проведеним досудовим розслідуванням, під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, здобуто достатніх доказів для обвинувачення спеціаліста землевпорядника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Слідством встановлено, що 44-річний спеціаліст землевпорядник Нікольської селищної ради, отримав від громадянина грошові кошти у сумі 1 000 доларів США.

За вказану суму службовець, використовуючи своє службове становище, підготував та передав на сесію селищної ради документи, необхідні для розгляду питань щодо відводу у власність громадянина двох земельних ділянок. Після отримання позитивного рішення сесії з цього питання, землевпорядник підготував документи для зміни цільового призначення вже виділених земель.

В березні поточного року, чоловіка було викрито правоохоронними органами під час отримання неправомірної вигоди.

На сьогоднішній день, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, 31 серпня затримані на хабарі т.в.о. ректора Національного авіаційного університету та адвокат-посередник вдруге не з’явилися на судове засідання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Время публикации: 02.09.2016 20:00
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.