Молдова потребує підтримки США для протистояння російській пропаганді, - прем’єр

Молдова потребує підтримки США для протистояння російській пропаганді, - прем’єр

Для того, що б протистояти російській пропаганді напередодні виборів президента, Молдова потребує підтримки США. Про це повідомляється у статті прем'єра Молдови Павела Філіпа для видання The Hill, передає "Еспресо.TV".

"Росія використовує небезпечну пропаганду і докладає великих зусиль, щоб просувати в молдавській пресі антиєвропейські послання, дискредитувати проєвропейський уряд і забезпечити успіх на майбутніх виборах своїм політичним союзникам", - зазначив Філіп.

Також Прем'єр Молдови заявив про те, що Молдові потрібна підтримка США "для продовження курсу європейської інтеграції" і запевнив партнерів на Заході, що "для Молдавії інтеграція до євроатлантичної спільноти є чимось більше, ніж дипломатична ініціатива або економічна перевага".

"Євроатлантичне співтовариство є пунктом призначення Молдови і її остаточним вибором, а чинний уряд цілком і повністю дотримується цього курсу щодо зближення з Євросоюзом. Москва не особливо натхнена цим, а тому ми потребуємо підтримки Вашингтона та інших західних канцелярій, щоб консолідувати наш перехід від десятиліть комунізму до вільної демократії", - сказав Філіп.

Слід зазначити, що він розповів про дії уряду щодо стабілізації ситуації, відновлення довіри, боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, прийняття законодавства про непідкупність.

Время публикации: 17.08.2016 14:23
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.