"Мистецькому Арсеналу" обрали нового голову

"Мистецькому Арсеналу" обрали нового голову

Новим гендиректором "Мистецького Арсеналу" обрано Олесю Островську-Люту, за її кандидатуру проголосувало 5 членів комісії, 4 були проти.

Переможця конкурсу на посаду генерального директора Державного підприємства "Мистецький Арсенал" оголосили на другому засіданні конкурсної комісії, повідомляє "Українська правда".

Під час фінального етапу добору кандидати представили по 2 стратегії розвитку "Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький Арсенал" – на 1 та 5 років.

Радниця міністра культури Островська-Люта запропонувала перетворити "Мистецький Арсенал" на креативний кластер, який інтегруватиме всі види мистецтва, буде підтримувати таланти і стане флагманом для культури в Україні.

Він складатиметься із мистецьких лабораторій - літературної, театральної, музичної, а також освітньої. "Мистецький Арсенал", на її думку, щороку повинен проходити аудит та оприлюднювати звіт.

На місце гендиректора претендувала попередня керівниця мистецького комплексу Наталія Заболотна, яка займала цю посаду з травня 2010 року, а з 2006 до 2010 року була директором "Українського дому".

Время публикации: 07.07.2016 18:18
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.