Мінфін запропонував скасувати бюджетне навчання на магістратурі

Мінфін запропонував скасувати бюджетне навчання на магістратурі

У Міністерстві фінансів України висловилися за навчання студентів в магістратурі вищих навчальних закладах виключно на контрактній формі.

Про це йдеться в рекомендаціях відомства Міністерству освіти і науки по розподілу видатків та наданню кредитів загального фонду проекту держбюджету на 2017 рік, передають Українські Новини з посиланням на відповідний документ.

"З метою переходу на систему одержання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік зменшено видатки по загальному фонду Міністерства культури в обсязі 1 785,5 тис. гривень, Міністерству освіти і науки - 159 687,6 тис. гривень, Міністерству фінансів - 1 699,5 тис. гривень", - йдеться у ньому.

Мінфін також рекомендує скоротити витрати на стипендії у відповідності з основними напрямами бюджетної політики на 2017 рік з метою підвищення адресності надання фінансової допомоги учням та студентам, враховуючи матеріальне становище при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік.

"Враховані витрати на забезпечення стипендіями тільки учнів і студентів з числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів 1-3 груп, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", аспірантам і докторантам", - зазначається в рекомендаціях.

Время публикации: 02.09.2016 14:13
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.