Метою Кремля є руйнування єдності ЄС, - Турчинов

Метою Кремля є руйнування єдності ЄС, - Турчинов

Метою Кремля на європейському напрямку є руйнування єдності ЄС та перетворення його складових на корумповані автократії. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв’ю газеті "Голос України".

"Метою Кремля на європейському напрямку є руйнування єдності ЄС та перетворення його складових на корумповані автократії, за своєю сутністю подібні путінській Росії. Підтримуючі авторитарні тенденції у регіоні, у тому числі прямо фінансуючи антидемократичні політичні сили, корумпуючи еліти, активно використовуючи криміналітет, Росія виступає чинником руйнування міжнародної безпеки, суспільного регресу і деградації", - сказав О.Турчинов.

За його словами, Росія активно використовує парадигму гібридної війни, тобто комплекс скоординованих і ув’язаних спільним задумом дипломатичних, інформаційних, військових і економічних заходів, спрямованих на реалізацію агресивних цілей імперської політики.

"Внутрішня слабкість єдиної Європи посилює її уразливість перед російською загрозою і міжнародним тероризмом, які у сукупності становлять екзистенційний виклик Європейській цивілізації, який усвідомлений далеко не всіма… Для подолання кризи Європа має реалістично оцінювати і оперативно реагувати не лише на внутрішні проблеми, але й на зовнішні виклики", - наголосив О.Турчинов.

Нагадаємо, Турчинов заявив, що заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що Україна почала терор проти Росії, свідчать про плани російської сторони щодо загострення ситуації в Україні та зриву Мінських угод.

Время публикации: 17.08.2016 10:40
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.