Меркель підтвердила, що переговори щодо України на саміті G20 відбудуться без Порошенка

Меркель підтвердила, що переговори щодо України на саміті G20 відбудуться без Порошенка

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що сподівається обговорити питання України, Сирії та проблеми біженців під час двосторонніх переговорів під час саміту Великої 20-ки, який пройде у Китаї 4-5 вересня. Про це повідомляє "Тиждень.ua".

Канцлер Німеччини відзначила, що має надію на діалог "щодо того, як рухатися уперед в Україні". При цьому вона не уточнила з ким вона планує переговори щодо України.

Офіційний Кремль раніше заявляв про заплановані під час саміту у Китаї зустрічі президента Росії Путіна із канцлером Німеччини Меркель та президентом Франції Олландом. За останніми даними, Путін матиме окремі зустрічі із лідерами Франції та Німеччини, хоча спочатку було анонсовано єдину тристоронню зустріч, одним із головних питань якої мала стати ситуація в Україні.

У Києві засудили плани обговорювати ситуацію в Україні без участі її офіційних представників. Пропонувалось, щоб участь у зустрічах взяв президент України Петро Порошенко. Міжнародні оглядачі назвали пропонований Кремлем формат спілкування із Німеччиною та Францією щодо України "Нормандський формат мінус Порошенко" та закликали Меркель та Олланда відмовитись від зустрічі із Путіним.

Время публикации: 03.09.2016 22:26
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.