Меркель: ми змінимо закони про депортацію мігрантів

Меркель: ми змінимо закони про депортацію мігрантів

Канцлер Ангела Меркель запропонувала внести зміни в німецькі закони, які полегшать депортацію мігрантів, що вчинили злочини.
Приводом для цієї заяви стали напади на жінок у Кельні, вчинені в перші години нового року на вокзальної площі вихідцями з країн Північної Африки.

В даний час поліція в Кельні заарештувала 21 людину за підозрою в сексуальних домаганнях.

Тим часом антиісламський рух ПЕГІДА готується провести акції протесту в місті в суботу і неділю.

Жінки, на яких напали, звинувачують поліцію в бездіяльності і вимагають розслідування. У п'ятницю у відставку відправили шефа кельнської поліції.
Перед Ангелою Меркель стоїть важка проблема - переконати громадськість у тому, що у неї є довгостроковий план дій.

Її критики з числа правих радикалів відразу скористалися ситуацією у Кельні і звинуватили канцлера у провалі її імміграційної політики, в рамках якої право на притулок у Німеччині отримали близько мільйона мігрантів.
Популярність антимігрантського руху ПЕГІДА знову зросла, незважаючи на те, що більшість населення Німеччини все ще підтримує політику уряду в сфері надання притулку.

З іншого боку політичної прірви лунають голоси ісламських організацій Німеччини, які висловлюють побоювання, що дії небагатьох злочинців можуть поставити під загрозу майбутнє десятків тисяч людей.
Поки що, незважаючи на напруженість, що зростає, двері перед мігрантами залишаються в Німеччині відкритими, але багато-хто в країні задає питання - як довго це триватиме і у що обійдеться?

Виступаючи після зустрічі з керівництвом своєї партії ХДП в Майнці, Меркель заявила, що депортувати можуть тих мігрантів, які скоїли правопорушення, і навіть тих, хто перебуває під наглядом поліції.

"Коли скоюються злочини і люди ставлять себе поза законом, це повинно мати наслідки", - заявила канцлер, виступаючи перед журналістами.
За законами, депортація можлива тільки в тих випадках, коли мігрантів засудили до тюремного терміну не менше трьох років і за умови, що їхньому життю не загрожує небезпека при поверненні на батьківщину.
Як заявила Меркель, міністрам внутрішніх справ і юстиції доручено вивчити пропозиції щодо посилення цих законів. Засідання керівництва партії в Майнці триває.
Тим часом федеральна влада повідомила, що упізнали вже 18 молодих чоловіків серед більш 30 підозрюваних, які мають статус кандидатів на отримання права притулку. Всі вони підозрюються в актах насильства і пограбуваннях, а не в сексуальних домаганнях.

Серед підозрюваних - дев'ять вихідців з Алжиру, вісім з Марокко, четверо сирійців, п'ять іранців, два німці і по одному з Іраку, Сербії та США.
Окремо від федерального розслідування того, що сталося на вокзальної площі, кельнська поліція веде власне розслідування випадків сексуальних домагань, в яких підозрюють 21 чоловіка. Невідомо, скільки з них є біженцями.

Поліція землі Північний Рейн-Вестфалія зареєструвала 170 заяв про злочини, в 117 з яких мова йде про сексуальні домагання. У двох випадках мова йде про зґвалтування.

Время публикации: 10.01.2016 9:57
По материалам: www.bbc.com
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.