Мережеві інвертори за доступною ціною

Мережеві інвертори за доступною ціною

Мережеві, або grid-tie інвертори - це спеціальні пристрої, які використовуються у побуті для перетворення постійної напруги від сонячних батарей в зміннунапругу. Вона подаєтьсяу мережу 220В, або 380В. Їх також називають синхронними перетворювачами, бо вони мають синхронізацію вихідної напруги та струму зі стаціонарною мережею. Зазвичай такі пристрої встановлюють між місцевими джерелами енергії: вітрогенераторами, сонячними батареями, гідроелектростанціям
и, та електричною мережею. Ці альтернативні джерела є відновлюваними, тобто вони самостійнопоповнюються природним шляхом, без участі людини. Слід зазначити, що у 2014 році близько 19,2% світового енергоспоживання було задоволено саме з поновлюваних джерел енергії, отже цей напрямок можна назвати дуже перспективним. Купуючи інвертор для сонячної електростанції, слід звернути увагу на кілька важливих моментів.

Перш за все, треба зробити нескладні розрахунки загального навантаження приладів, якими користуєтеся щодня,у мережі електричного живлення. Для цього слід перевірити потужність кожного окремого пристрою за певну одиницю часу та потім підсумувати їх разом.Якщо ви завжди обираєте тільки надійну та якісну техніку, обов’язково зверніть увагу на шведсько-швейцарські інвертори ABB. Цей відомий у світі бренд було засновано у 1988 році, з того часу він постійно розробляє та впроваджує різноманітні технічні досягнення у сфері енергозабезпечення. Віддаючи перевагу цьому бренду ви робите внесок у сучасну енергетику та купуєте дійсно надійний пристрій, яких працюватиме довгі роки без якихось проблем.

Інвертор з необхідними параметрами можна швидко вибрати на відповідному сайті. Тут представлені агрегати як для невеличких домогосподарств, що споживають небагато енергії, так і для господарств, які планують підключення до зеленого тарифу (для приватних та юридичних осіб). Цей тариф діє у нашій країні з 2009 року, він передбачає купівлю державою електроенергії, виробленої з альтернативних джерел, у підприємств та приватних осіб. Перед тим, як оформлювати цей тариф,слідуточнитирозмірвідведеної для вашого домогосподарства потужності. Її вказують у проектно-технічній документації на будиноктаудоговорі на електропостачаннябудинку з обленерго. Після оформлення необхідних документів ви будете щомісячно отримувати кошти за продаж електроенергії на розрахунковий рахунок.

Время публикации: 08.08.2017 13:49
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.