Мартинюк став першим заступником міністра аграрної політики і продовольства

Максим Мартинюк залишив пост глави Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) і призначений першим заступником міністра аграрної політики і продовольства.

Як сказав М.Мартинюк на брифінгу, відтепер Держгеокадастр переходить у підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства. Раніше відомство перебувало у сфері управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

"Думаю, об'єднання зусиль Мінагрополітики як органу, що формує політику, і команди Держгеокадастру, яка здатна все це викласти на папері з аргументами й розрахунками, дасть непоганий результат для держави", - сказав М.Мартинюк

Як зазначив М.Мартинюк під час брифінгу, за час його роботи на посаді глави Держгеокадастру вдалося ліквідувати монополію на доступ до земельного кадастру.

"На сьогодні до нього підключені 260 нотаріусів. Ведемо роботу з підключення 180 територіальних громад, при цьому 60 з них вже підключені. Тобто точки доступу до земельного кадастру поширюються. Це створює передумови для того, щоб і послуги були якіснішими, а корупцію було ліквідовано", - повідомив М.Мартинюк.

Крім того, за його словами, Держгеокадастр був технічно підготовлений до запуску електронних аукціонів.

"Попри те, що ми технічно готові це робити, законодавча база не дозволяє зробити це юридично. Але законопроект прописаний, чекаємо його ухвалення найближчим часом", - зазначив М.Мартинюк.

Время публикации: 22.07.2016 17:38
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.