Київрада готова виділити кошти на Євробачення-2017 у Києві

Київрада готова виділити кошти на Євробачення-2017 у Києві

Депутати Київської міської ради (Київрада) готові виділити з міського бюджету необхідні кошти для проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Києві та створення необхідної міської інфраструктури.

Відповідне звернення до Національної телекомпанії України (НТКУ) та оргкомітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році підтримали на пленарному засіданні в четвер 88 депутатів Київради.

"Враховуючи факт, що за перше півріччя 2016 року перевиконання дохідної частини бюджету становило 2,3 млрд грн, депутати Київської міської ради заявляють: місцева влада має достатньо фінансових коштів для забезпечення проведення заходів для пісенного конкурсу і створення необхідної міської інфраструктури європейського рівня", - процитувала текст звернення депутат Київради Вікторія Муха.

Згідно з рішенням, у формуванні бюджету на 2017 рік Київська міськрада готова передбачити необхідне фінансування на проведення конкурсу "Євробачення" у столиці.

Місто Київ має всі необхідні організаційні та фінансові ресурси, а також досвід проведення масштабних міжнародних заходів.

Время публикации: 21.07.2016 16:27
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.