Кабмін схвалив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності

Кабмін схвалив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності

23 серпня Кабінет Міністрів України схвалив План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. План містить 114 заходів, передає урядовий портал.

У ньому йдеться про спрощення та удосконалення умов ведення бізнесу з питань сільського господарства, державного митного, санітарного та ветеринарного контролю, телекомунікацій, інфраструктури, будівництва, пожежної безпеки, медичного обслуговування, цінового регулювання, земельних відносин та оподаткування.

"План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності – реакція на звернення і сигнали бізнес-середовища про найчутливіші проблеми у всіх галузях, які можна вирішити шляхом дерегуляції. Однак, переконана, що цим Планом потенціал дерегуляції не вичерпується, є багато питань, де потрібно проводити глибокий аналіз, робити значні системні зміни. В той же час важливо, щоб цей План виконувався, щоб ми досягали результатів. ДРС спільно з Мінекономрозвитку планують здійснювати всі необхідні організаційні заходи - регулярні звіти на Урядовому комітеті, підготовка доручень Першого віце-прем’єра з приводу підвищення рівня виконання плану по дерегуляції. Тобто розхолоджуватись органам влади з приводу дерегуляції ми не дамо", - заявила Голова ДРС Ксенія Ляпіна після засідання КМУ.

Заходи щодо дерегуляції в Україні активно проводяться протягом 2-х років поспіль. Нещодавно Голова ДРС представила членам Уряду результати виконання міністерствами плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. За її словами, за рахунок економії та в наслідок дерегуляції бізнес зберіг понад 10 млрд. гривень через спрощення процедур, зняття необґрунтованих обмежень, скорочення прямих витрат. Це відбулося без втрат для державного бюджету.

Время публикации: 23.08.2016 15:37
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.