Група дітей із зони АТО приїхала відпочивати на Тернопільщині

Група дітей із зони АТО приїхала відпочивати на Тернопільщині

Група дітей віком від 7 до 16 років приїхала до Тернополя із Мар'їнського району Донецької області. Близько 40 дітей, які живуть на лінії розмежування в зоні АТО, відпочиватимуть на Тернопільщині понад два тижні, до 4 вересня.

“Прибули 39 дітей із міста Мар’їнка, де зараз тривають бойові дії. Вони упродовж 17 днів відпочиватимуть в одному з кращих закладів області. Дітей долучатимемо до різноманітних заходів, зокрема до Дня прапора, Дня Незалежності, будемо організовувати різноманітні екскурсії по визначних місцях Тернопільщини – до Збаразького замку, в Марійський духовний центр Зарваниці. Діти також зможуть поспілкуватися з однолітками нашої області”, – каже начальник відділу сім'ї та молоді ТОДА Ігор Чорний.

Цього літа це вже тертя група дітей із зони АТО, які проводять канікули на Тернопільщині. Вже були діти із Донецької області (із Маріуполя) та Луганщини.

Група дітей із зони АТО приїхала відпочивати на Тернопільщині

Перебування на Тернопільщині для дітей із зони АТО є не лише відпочинком, а й психологічною реабілітацією. Про це розповіла керівник групи, спеціаліст із роботи з дітьми та молоддю у Мар’їнці Мар’їнської військово-цивільної адміністрації Ольга Дьоміна: “Діти з Мар’їнки та сіл Степне й Новомихайлівка Мар'їнського району. Ці населені пункти знаходяться на лінії розмежування в зоні АТО, тобто в зоні активних бойових дій. У Тернополі ми вперше. Цього літа вже запрошували до Одеси та інших міст. Приємно, що наступним містом став Тернопіль. Ситуація в Мар’їнці досить неспокійна. Тому кожна така поїздка дуже важлива для наших дітей”.

Відпочинок дітей із зони АТО на Тернопільщині фінансується в основному з обласного бюджету, зокрема із коштів, що виділені на відділ сім’ї та молоді ОДА. До патріотичної справи можуть долучатися і спонсори.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото автора

Время публикации: 19.08.2016 20:26
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.