Гройсман та Могеріні узгодили співпрацю у безпековій сфері

Гройсман та Могеріні узгодили співпрацю у безпековій сфері

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні узгодили двосторонню взаємодію у безпековій сфері. Про це повідомили в прес-службі КМУ.

Сторони обговорили порядок денний відносин Україна-ЄС, зокрема стан справ із запровадженням безвізового режиму для громадян України, ратифікацію Угоди про асоціацію, а також отримання макрофінансової допомоги. Ф.Могеріні запевнила в готовності вже найближчим часом урегулювати зазначені питання.

“Я високо ціную ваші зусилля та проведену роботу за перші 100 днів Уряду”, — наголосила Ф.Могеріні.

У центрі уваги переговорів була безпекова тематика, у пергу чергу, врегулювання ситуації на Сході України та імплементація Мінських домовленостей.

В.Гройсман висловив вдячність стороні ЄС за рішення продовжити на наступний період економічні санкції відносно Росії. Також було налогошено, що погіршення ситуації в окупованій АР Крим вимагає посилення санаційного тиску на Російську Федерацію та залучення ЄС до вироблення стратегії демілітаризації та деокупації Криму.

Сторони домовилися актуалізувати взаємодію в рамках Адміністративної угоди між Україною та Європейським оборонним агентством, підписаною у грудні 2015 року.

Також домовлено провести наприкінці 2016 року засідання Ради асоціації Україна-ЄС, співголовами якої є Володимир Гройсман та Федеріка Могеріні.

Время публикации: 20.07.2016 11:46
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.