Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Сил спеціальних операцій ЗСУ

Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Сил спеціальних операцій ЗСУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Про це повідомляє веб-портал органів виконавчої влади України.

"Сьогодні ми вперше відзначаємо особливе професійне свято – День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який згідно з Указом Президента України щороку відзначатиметься 29 липня.

Я переконаний, що це святкування ще більше посилить увагу та вдячність українського суспільства до Вашої професії та покликання – захисту нашої країни від ворога, забезпечення обороноздатності держави, особливо в період тих непростих викликів, що постали перед нами сьогодні. Неодноразово ризикуючи власним життям і здоров’ям, бійці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України демонструють високий професіоналізм, патріотизм і героїзм, завжди перебувають у зоні особливого ризику, де з гідністю виконують свій обов’язок.

Ваш бойовий досвід та активна участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України – неоціненний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави. Переконаний, що Ви є гідним прикладом служіння для молодших поколінь.

Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, а Вашим рідним і близьким – благополуччя, злагоди, взаєморозуміння.

Країна пишається Вами!", - йдеться у привітанні Гройсмана.

Время публикации: 29.07.2016 10:08
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.