ГПУ завершила розслідування кримінального провадження стосовно Лавриновича

ГПУ завершила розслідування кримінального провадження стосовно Лавриновича

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України завершено розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього Міністра юстиції України Лавриновича, його заступника та директора Департаменту планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Міністерства юстиції України.

Про це повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ.

Даних осіб підозрюють у вчиненні розтрати бюджетних коштів на загальну суму 8,5 млн грн (на той час 1,1 млн дол США) через безпідставну та незаконну закупівлю Міністерством юстиції України послуг юридичної фірми Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLР and Affiliates (США) під виглядом необхідності отримання правової допомоги при підготовці до розгляду справи "Тимошенко проти України" в Європейському суді з прав людини.

Як зазначає прес-служба, дане правопорушення було здійснене фактично з метою приховування фактів злочинного порушення законодавства під час судового розгляду справи Тимошенко, за ознаками злочинів передбачених ч. 5 ст. 191 (розтрата майна в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) ККУ.

"На даний час підозрюваним та їх захисникам стороною обвинувачення оголошено про закінчення досудового розслідування та відповідно до вимог ст. 290 КПК України, відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення, яке на теперішній час триває", - йдеться у повідомленні.

Время публикации: 30.08.2016 12:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.