ГПУ буде клопотатися про арешт Єфремова, - Луценко

ГПУ буде клопотатися про арешт Єфремова, - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що колишньому керівнику фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександру Єфремову буде оголошено про підозру на протязі 24 годин, Генпрокуратура буде клопотатися про його арешт.

"Підставою для затримання стала інформація про можливу втечу Єфремова... Я особисто пов'язую спробу втечі з тим, що Єфремов знав про показання щодо нього", - заявив Ю.Луценко на брифінгу в Києві в суботу.

Він зазначив, що в даний час з О.Єфремовим проводяться слідчі дії, а оголошено підозру буде протягом доби.

Ю.Луценко підкреслив, що статті звинувачення О.Єфремова не передбачають запобіжного заходу у вигляді застави або домашнього арешту.

"Єфремов дуже цінний свідок, може розповісти, як розвивалися події на початковому етапі неоголошеної Росією війни на Донбасі", - заявив Ю.Луценко на брифінгу в Києві в суботу.

Генпрокурор підкреслив, що "поставить завдання слідству запропонувати Єфремову угоду зі слідством".

Нагадаємо, сьогодні Генеральна прокуратура України затримала колишнього керівника фракції «Партія Регіонів» Олександра Єфремова.

Нагадаємо, Єфремова затримали 14 лютого 2015 року. Йому було висунуто звинувачення за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Печерський суд Києва визначив йому заставу в розмірі 3,6 млн грн, яку пізніше вніс Борис Колесніков.

У тому ж році проти нардепа було висунуто звинувачення за ч. 3 ст. 161 КК (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті). 31 березня 2016 року Генпрокуратура закрила цю справу і повернула 60,9 тис. гривень застави.

Время публикации: 30.07.2016 16:24
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.