Голосування щодо аеропорту "Бориспіль" завершилося: Мазепа - перший, Сікорський - другий

Голосування щодо аеропорту "Бориспіль" завершилося: Мазепа - перший, Сікорський - другий

15 липня о 22.00 завершилося консультативне інтернет-голосування щодо присвоєння імені видатного українця найбільшому аеропорту України «Бориспіль». Упродовж двох тижнів з початку голосування лідирував Ігор Сікорський, але після 7 липня Іван Мазепа. Авіаконструктор Ігор Сікорський фінішував другим з трохи менше ніж 9300 голосів.

На брифінгу 15 липня міністр інфраструктури Владимир Омелян заявив, що обговорення питання перейменування ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" відбудеться у вересні поточного року.

«Я планую у вересні зробити спільне обговорення підсумків інтернет-голосування з народними депутатами та Урядом, щоб дійти нарешті єдиного підсумку і поставити крапку у цій, насправді, дуже важливій символічній речі: яку ж назву матимуть головні повітряні ворота України», - зазначив Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

Нагадаємо, 18 травня у Верховній Раді зареєстрували проект постанови про присвоєння аеропорту "Бориспіль" імені Сікорського, після чого були зареєстровані ще чотири проекти з варіантами назви. У підсумку міністр інфраструктури Володимир Омелян вирішив провести голосування на сайті міністерства.

Время публикации: 16.07.2016 17:23
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.