Глави МЗС ЄС обговорять останні події у Франції та Туреччині

Глави МЗС ЄС обговорять останні події у Франції та Туреччині

У Брюсселі сьогодні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн-членів ЄС. Темою останньої зустрічі глав МЗС ЄС перед літньою паузою стануть, зокрема, останні події у Франції та Туреччині. На зустріч має уперше приїхати новий глава МЗС Великобританії Борис Джонсон, передає "Deutsche Welle".

У понеділок, 18 липня, у Брюсселі відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, на якій мають обговорити боротьбу з тероризмом на тлі нещодавнього теракту в Ніцці. Однією з тем до обговорення стане також спроба військового перевороту, яка сталася увечері 15 липня у Туреччині. Крім того, в порядку денному - обговорення відносин з Латинською Америкою та Китаєм, а також криза біженців. Перед цим глави МЗС Євросоюзу зустрінуться з держсекретарем США Джоном Керрі.

Напередодні зустрічі, увечері в неділю, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр поширив повідомлення, в якому заявив, що спроба путчу в Туреччині стала "дзвінком" для турецької демократії. "Я дуже сподіваюся, що демократична єдність, продемонстрована в екстреній ситуації всіма значними політичними і громадянськими силами в Туреччині, може посприяти подоланню гострої напруги і глибоких тріщин у турецькому суспільстві", - наголосив глава німецького МЗС.

При цьому політик нагадав турецькій владі, що під час ліквідації наслідків путчу слід пам'ятати про всі правові норми та про верховенство права.

Нагадаємо, що Керрі сподівається, що Ердоган не скористається путчем для посилення повноважень.

Время публикации: 18.07.2016 11:41
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.