Експертна оцiнка вартостi нерухомостi

Експертна оцiнка вартостi нерухомостi

Оцінка нерухомості є найбільш поширеним видом оцінки, який визначає об'єктивну ринкову вартість об'єкта і зазвичай залежить від типу власності, її місця розташування, вартості будівництва аналогічних об'єктів і розташування. Ця процедура особливо актуальна для великих міст: наприклад, оцінка нерухомості в Києві просто необхiдна– адже вартість об'єктів в столиці істотно різниться в залежності від багатьох параметрів. Незалежна оцінка нерухомості важлива для багатьох угод з нерухомістю. А саме для того, щоб мінімізувати ризики, які можуть виникнути під час укладання угоди. Це стосується приватних осіб і компаній.

Оцінка майна не завжди проводиться просто тому, що цього вимагає законодавство. Наприклад, купуючи нерухомість, ви можете попросити експертів оцінити майбутні витрати, які будуть потрібні для ремонту і облаштування. Оцінювачі нерухомості компанії «Альянс-Укрексперт» проводять оцінку ринкової, розрахункової, інвестиційної, страхової та іншої вартості нерухомості. Компанія «Альянс-Укрексперт» протягом багатьох років пропонує послуги з оцінки майна. Якщо ви шукаєте послуги з оцінки нерухомості в Києві, то тут вам неодмінно допоможуть! Менеджери компанії оцінять вартість об'єкта і складуть звіт про оцінку об'єкта, який буде містити тільки достовірну та актуальну інформацію, яка повністю відповідає виконуваної діяльності.

Звернувшись в цю організацію, ви отримуєте гарантію, що всі роботи, пов'язані з оцінкою майна, в тому числі оціночна грошова оцінка, будуть проводитися відповідно до законодавства України. На сайті організації ви можете дізнатися приблизну вартість оцінки квартири та іншої нерухомості в Києві. Крім того, послуги даної компанії надаються по всій Україні. Ви також маєте можливість відвідати один з офісів "Альянс-Укрексперт", зручно розташований в Києві. «Альянс-Укрексперт» також здійснює оцінку для цілей оподаткування сплати інших обов'язкових платежів, які потім необхідно пред'явити нотаріусу при відчуженні майна (купівля-продаж, дарування, успадкування та ін.).

Время публикации: 08.10.2020 11:16
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.