Чиновники подаватимуть електронні декларації з 1 вересня, - Корчак

Чиновники подаватимуть електронні декларації з 1 вересня, - Корчак

Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування подаватимуть електронні декларації про доходи з 1 вересня. Про це сьогодні на спільному засіданні комітетів ВРУ з питань запобігання і протидії корупції та з питань інформатизації і зв'язку заявила голова НАЗК Наталія Корчак, передає РБК-Україна.

"Сьогодні ми прийняли рішення на засіданні НАЗК про внесення змін до деяких рішень НАЗК що стосуються функціонування Єдиного державного реєстру декларацій, і сьогодні ми рішення опублікуємо і з того моменту, як воно буде заюстовано, суб'єкти декларування будуть подавати уже декларацію з 1 вересня 2016 року", - заявила Корчак.

Вона зазначила, що тим самим будуть виконані зобов'язання України перед міжнародними партнерами.

"Ми провели ряд зустрічей з ПРООН, - це та міжнародна організація, яка профінансувала даний проект, - і ми дійшли одностайного розуміння у тому, щоб НАЗК у найкоротші терміни (сьогодні ми будемо приймати це рішення) стала повноцінним володільцем програмного продукту з усім технічним описом і специфікацією - це та документація, яка у нас була відсутня", - повідомила голова НАЗК.

Окрім того, за її словами, НАЗК звернулося до уряду з проханням виділити кошти на придбання серверів.

"Сьогодні ми також прийняли рішення про те, щоб звернутися до КМУ про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для забезпечення функціонування єдиного державного реєстру осіб, уповноважених га виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Время публикации: 18.08.2016 12:18
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.