Чернівецька облрада проголосувала за мораторій на тарифи ЖКГ

На пленарному засіданні сесіцї Чернівецької обласної ради депутати проголосували за звернення до керівництва держави щодо запровадження мораторію на підвищення тарифів ЖКГ. Ініціатором звернення до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради виступили фракції партій "Батьківщина", "Радикальна партія", "Свобода" та "Самопоміч".

У зверненні депутати вимагають запровадити мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 липня до покращення соціально-економічної ситуації в Україні та встановлення прозорого механізму ціноутворення. Серед їхніх вимог – заборона стягування пені за несвоєчасну сплату комунальних платежів, заборона авансових нарахувань плати за ненадані житлово-комунальні послуги, створення слідчої комісії Верховної Ради з приводу обгрунтованості підвищення тарифів.

Крім цього, буковинські депутати вимагають від Кабміну та НКРЕ оприлюднення методики формування тарифів, негайного перерахунку ціни на газ для населення, відновлення для нього попередньої пільгової норми споживання.

На відміну від колег із обласної ради, депутати міської ради Чернівців не змогли проголосувати за аналогічне рішення вже двічі. Питання про запровадження мораторію на підвищення тарифів на ЖКГ порушували на позачерговій і черговій сесіях, однак, попри гострі суперечки в залі, необхідної кількості голосів воно так і не набрало, тому його зняли на довивчення.

Анна ГАРГАЛЯ, Чернівці

Время публикации: 29.07.2016 10:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.