Аеропорт Бориспіль збільшив чистий прибуток в 2,5 рази

Аеропорт Бориспіль збільшив чистий прибуток в 2,5 рази

Державне підприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ), найбільший аеропорт країни, в січні-червні 2016 року збільшило чистий прибуток в 2,5 рази, порівняно з аналогічним періодом 2015 року – до 535,25 млн грн. Чистий дохід Борисполя за звітний період виріс на 25% - до 1,44 млрд грн.

Про це повідомляється у фінансовому звіті аеропорту, оприлюдненому в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Раніше в.о. генерального директора аеропорту Євген Дихне прогнозував, що за підсумками січня-червня 2016 року аеропорт збільшить обсяг чистого прибутку втричі, порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Дихне до цього також повідомляв, що аеропорт Бориспіль, за оптимістичним сценарієм розвитку подій, має намір отримати чистий прибуток у розмірі 1 млрд грн за підсумками 2016 року.

І у відповіді на питання про закладений у фінансовому плані Борисполя на 2016 рік показнику чистого прибутку в 585 млн грн, він зазначив, що цей показник відноситься до песимістичного сценарію розвитку.

Время публикации: 25.07.2016 17:35
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.