Абромавичус назвав ключовий момент для нового уряду

Абромавичус назвав ключовий момент для нового уряду

Реформа державних компаній стане "лакмусовим папірцем" націленості нового уряду, затвердженого Верховною Радою 14 квітня, на зміни в країні та боротьбу з корупцією.

йдеться в заяві екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

“За останні 10 тижнів нам вдалося завершити важливі справи – вибрати директорів на трьох держпідприємствах – "Укрпошті", "Укрзалізниці" і заводі "Електроважмаш". Справа нового уряду – затвердити цих нових менеджерів на посади як можна швидше. Це стане лакмусовим папірцем спрямованості на реформи, а також шансом для нового прем’єр-міністра показати своє бажання прибрати корупційні інтереси з держкомпаній", – йдеться в заяві.

Також екс-міністр закликав новий уряд завершити розпочату реформу дерегуляції, забезпечивши прийняття Верховною Радою 42 законопроектів, підготовлених за участю Мінекономрозвитку, а також провести прозору приватизацію.

Крім того, Абромавичус подякував своїй команді за виконану роботу і висловив сподівання на продовження ефективних реформ.

“Я дякую всім працівникам Мінекономрозвитку за те, що вони показали, що за бажання кожен може віддано працювати і допомогти мені створити, без сумніву, найбільш реформоване міністерство з кращими зарплатами і мотивацією для співробітників. Я сподіваюся, що в новому уряді знайдеться робота для прогресивних людей, орієнтованих на реформи, і надам кожному такому держслужбовцю максимум підтримки. Я вірю в Україну і надалі буду робити все від мене залежне для прогресу, успіху і процвітання нашої країни”, – підкреслив він.

Нагадаємо, Верховна Рада України 14 квітня прийняла рішення звільнити з посади прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і призначити на цю посаду Володимира Гройсмана, який заявив про складання повноважень голови Верховної Ради.

Пізніше парламент затвердив представлений прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом кадровий склад уряду.

При цьому новий прем’єр має намір протягом місяця представити покроковий план роботи уряду, а до кінця року – середньостроковий план розвитку країни.

Номінаційний комітет за підсумками проведених конкурсів відібрав кандидатів на посади керівників державних підприємств “Укрпошта”, “Укрзалізниця” і “Електроважмаш” і рекомендував їх призначення Кабінету міністрів.

Время публикации: 17.04.2016 16:07
По материалам: businessua.com
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.