99-й сезон Львівський театр ім. Марії Заньковецької відкриє класикою

99-й сезон Львівський театр ім. Марії Заньковецької відкриє класикою

Сезон розпочнеться 6 вересня – виставою «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка.

Попереду у заньківчан – низка прем’єр, про що розповів у переддень відкриття нового театрального сезону генеральний директор театру, народний артист України Федір Стригун.

Зокрема, ідеться про «Украдене щастя» Івана Франка у постановці Федора Стригуна. Виставу представлять наприкінці жовтня. За словами Федора Миколайовича, театр уже уп’яте звертається до цього Франкового твору.

Працює над новою постановкою й Орест Огородник, відомий як автор п’єс, які він сам же ставив і які мають велику популярність у публіки (йдеться про «Безодню» та «Останнього гречкосія». — Т. К.). Тепер Огородник узявся до класики – працює над п’єсою «За двома зайцями» Михайла Старицького.

Режисер Богдан Ревкевич працює над мюзиклом за п’єсою Карла Гольдоні «Слуга двох панів». Мюзикл називається «Труффальдіно із Бергамо» з музикою Олександра Колкера.

Молодий режисер В’ячеслав Жуков на Камерній сцені кілька років тому ставив «Гойдалку на двох» за п’єсою Гібсона. Тепер працює над п’єсою «Чоловік моєї дружини» сучасного хорватського драматурга Міро Гаврана.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Время публикации: 03.09.2016 14:34
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.