52% німців вважають останні напади наслідком політики Меркель

52% німців вважають останні напади наслідком політики Меркель

Останні атаки, які були скоєні у Німеччині, є прямим наслідком політики щодо біженців федеральної канцлерки Анґели Меркель.

Такої думки дотримуються 52 відсотки респондентів опитування, проведеного в країні інститутом вивчення громадської думки YouGov, передає Deutsche Welle.

Водночас 38% не поділяють такого погляду.

За даними опитування, тільки 8% респондентів заявили, що цілком погоджуються з позицією канцлерки Німеччини Анґели Меркель щодо біженців та її знаменитою фразою "Ми впораємося".

48% респондентів заявили, що вони "абсолютно не погоджуються". Якщо врахувати відповідь "радше не погоджуюся", то невдоволення політикою канцлерки сягнуло 66%.

Це найнижча підтримка політики щодо біженців Меркель з боку респондентів з 31 серпня 2015 року. Найбільшою підтримкою слова канцлери користувались на початку вересня 2015, тоді 43% опитаних погоджувались з нею.

50% опитаних зазначили, що відчувають страх, коли перебувають у великих скупченнях людей. 42% - не відчувають. Крім того, 81% респондентів переконані, що цілковито запобігти нападам і терористичним атакам неможливо.

Водночас, на думку 65% опитаних, Німеччина має збільшити кількість поліції для забезпечення порядку та безпеки і зробити жорсткішими закони щодо надання притулку. 50% респондентів назвали важливим кроком посилення норм щодо володіння зброєю.

Время публикации: 30.07.2016 18:18
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.