Зубко розкритикував мораторії місцевих рад на підвищення тарифів

Зубко розкритикував мораторії місцевих рад на підвищення тарифів

Віце-прем'єр Геннадій Зубко вважає, що рішення місцевої влади про мораторій на підвищення тарифів перешкоджають оформленню громадянами субсидій та проведення заходів з енергоефективності.

Про це він сказав в ефірі радіо "Ера" в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Віце-прем'єр заявив, що ухвалення місцевою владою заборон на підвищення тарифів не тягне за собою наслідків.

"Сьогодні немає жодного механізму, який настає за цим рішенням. З іншого боку, це дуже шкідливе рішення, яке йде інформаційно. Сьогодні люди, які почують, що їхня місцева влада їх захистить, не йдуть і не оформляють субсидію, не йдуть і не модернізують будинок", – сказав він.

За його словами, саме блокування процесу оформлення субсидій та проведення енергоефективних заходів і є метою подібних популістських рішень.

Як відомо, Київська міська рада наклала мораторій на підвищення з 1 липня тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві.

13 липня депутати міськради Дніпра прийняли рішення з 1 серпня на рік заборонити вводити підвищені тарифи на послуги житлово-комунальної сфери. У середині липня Львівська міськрада оголосила підвищення тарифів неконституційним, але не став його скасовувати.

Також в середині липня мораторій на підвищення тарифів наклала Житомирська міськрада.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що місцеві органи влади не мають повноважень рішення про скасування комунальних тарифів, встановлених центральними органами влади.

Время публикации: 28.07.2016 14:57
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.