Збройні сили США передали Україні 5 автомобілів медичної евакуації

Збройні сили США передали Україні 5 автомобілів медичної евакуації

Сьогодні, 27 серпня, представники збройних сил США передали п’ять перших (із запланованих 40) автомобілів "BURTEK B4731" медичної евакуації для потреб українських воїнів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Під час передачі авто командувач сухопутних військ збройних сил США в Європі Бен Ходжес запевнив присутніх, що американська сторона і надалі всіляко допомагатиме нашій країні.

Зазначено, що після належної підготовки українського обслуговуючого та медичного персоналу всі автомобілі буде передано до військових частин, які виконують завдання у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Повідомляється, що карета швидкої допомоги у польових умовах "BURTEK B4731" розроблена на базі автомобіля "Хаммер" і може перевозити 4 пацієнти на ношах або 6 сидячих.

"Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціювання, а також системами подачі кисню для шістьох хворих і всіма необхідними засобами для надання першої невідкладної медичної допомоги", - йдеться в повідомленні Міноборони.

Время публикации: 27.08.2016 20:27
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.