Завтра «5 канал» розпочне телемарафон «25 років Незалежності»

Завтра «5 канал» розпочне телемарафон «25 років Незалежності»

У середу, 24 серпня, «5 канал» розпочне телемарафон «25 років незалежності».

Святковий ефір «5 канал» розпочне о 06:00 з урочистого звучання Державного Гімну України, який відтепер щодня налаштовуватиме глядачів на новий день.

З 7-ї ранку та протягом дня в ефір виходитимуть телевізійні нариси про національні символи української держави, тематичні та історичні авторські сюжети журналістів «5»-го, які, зокрема, нагадають, чим запам’яталося правління чотирьох Президентів незалежної України: від сходження на політичну верхівку Леоніда Кравчука та епохи грандіозних скандалів Леоніда Кучми до революцій часів Віктора Ющенка та Віктора Януковича, а також прямі включення з різних точок країни, завдяки яким глядачі матимуть змогу спостерігати за святкуванням Дня Незалежності на Заході, Сході, Центрі, Півночі та Півдні України.

О 09:40 «5 канал» розпочне трансляцію наживо військового параду з Майдану Незалежності за участі Президента України Петра Порошенка.

У денних та вечірніх розмовних студіях ведучі разом з гостями - представниками різних гілок влади, священнослужителями, соціологами, громадськими діячами, письменниками, військовослужбовцями та волонтерами – згадають, якою була країна протягом чверті століття: з моменту проголошення Незалежності і до сьогодення. Перемоги, здобутки, мрії та надії. Чого досягла Україна за 25 років.

Окрім цього, спеціально до свята, журналісти підготували спецвипуски найцікавіших проектів «5 каналу».

О 15:15 у спецвипуску проекту «Невигадані історії» - «Антонов» - Ольга Калиновська покаже українців, які підкорили небо. Тих, хто зазвичай залишається за кадром, але завдяки кому нові сучасні АНи піднімаються у небо.

0 16:05 протягом сорока хвилин Олег Криштопа та його «Машина часу» поринуть у історію майже тисячолітньої боротьбу українців за свою незалежність.

О 22:00 Валентин Трохимчук у проекті «Велика політика» проаналізує, як змінювалися традиції та цінності українського владного Олімпу: від романтичної ейфорії до прагматичного конформізму.

Дивіться у середу, 24 серпня, з 6-ї ранку на «5 каналі» святковий телемарафон «25 років незалежності».

Время публикации: 23.08.2016 17:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.