Закарпатські волонтери мистецтвом лікують військових (фото)

Закарпатські волонтери мистецтвом лікують військових (фото)

Сьогодні в Ужгороді розгорнувся незвичний благочинний захід, який об’єднав тих, хто любить мистецтво і допомагати.

Мета акції «Мистецтво, що рятує» - зібрати кошти на лікування відомої волонтерки Євгенії Напуди, яка бореться з онкозахворюванням, та допомогти воякам. «Зібрані кошти ми спрямуємо як на лікування Євгенії, так і цілеспрямовано на лікування поранених на Сході закарпатців, зараз їх дуже багато» - зазначила «Дню» координатор Руху підтримки закарпатських військових.

Доки дорослі купували книги за вільними цінами, частувалися волонтерською кухнею, слухали виступи відомих колективів чи долучалися до поетичного марафону, діти розважалися на оздоровчих локаціях, які для них організували волонтери ГО «Щасливі діти». Керівник організації Ольга Павлова зазначила, що таким чином вони теж намагаються допомогти.

«Ми розмальовували сердечка з дерева, кошти від продажу яких підуть на лікування. Також ми намалювали велетенського листа зі словами підтримки нашим військовим, та влаштували чимало розваг» - зазначила пані Ольга.

На згадку кожен охочий міг придбати «вишитого» магнітика чи солодкого пряника, кошти з продажу яких можуть врятувати життя.

Вікторія ЖУЙКО, Ужгород, фото автора

Время публикации: 29.07.2016 22:07
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.