За золоту медаль у Ріо український спортсмен отримає 300 тис. гривень, - НОК

За золоту медаль у Ріо український спортсмен отримає 300 тис. гривень, - НОК

Національний олімпійський комітет України в доповнення до державних премій встановив власні грошові винагороди для медалістів Ігор ХХХІ Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбуватимуться у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Сума преміальних складатиме 300, 200 та 120 тисяч гривень за кожну золоту, срібну та бронзову медаль відповідно. Про це інформує прес-служба НОК України.

"Ми пишаємось кожним учасником нашої Олімпійської команди, адже всі вони – спортивні герої, які в напруженій боротьбі вибороли почесне право захищати честь України у змаганнях з найсильнішими атлетами планети. НОК постійно підтримує олімпійців і радий встановити власні премії майбутнім медалістам як додаткову мотивацію для найкращих виступів на Олімпійських іграх. Вірю, що наші олімпійці порадують нас своїми виступами і над п’єдесталом пошани у Ріо підніматиметься прапор держави і лунатиме гімн України, а всіх нас переповнятиме почуття гордості за спортивні перемоги наших атлетів заради своєї країни", - наголосив президент НОК Сергій Бубка.

Нагадаємо, 18 липня український олімпійський штат розпочав роботу у Ріо-де-Жанейро.

Время публикации: 22.07.2016 12:25
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.