За розкрадання військового майна сержант Нацгвардії отримав 5 років

Молодший сержант Нацгвардії таємно виніс з військової частини державне майно на суму 78 тис.грн та здав його під заставу в ломбард.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України підтримано державне обвинувачення щодо військовослужбовця – начальника речового сховища господарчого взводу роти бойового та матеріального-технічного забезпечення однієї з військових частин Нацгвардії України, який таємно виносив з військової частини державне майно (альпіністське спорядження, бесідки, мотузки, спускові пристрої тощо) та здавав його під заставу в ломбард.

Таким способом упродовж червня-серпня 2015 року вказаною особою було нанесено збитків військовій частині на загальну суму 78 тис грн.

Повідомляється, що у ході досудового розслідування вказані збитки відшкодовані в повному обсязі.

Суд визнав молодшого сержанта винним за ч. 3 ст. 410 КК України (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Время публикации: 03.09.2016 12:44
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.