За день поліцейські отримали 57 повідомлень про порушення на виборах

За день поліцейські отримали 57 повідомлень про порушення на виборах

З початку доби станом на 15:00 в поліцію надійшло 57 повідомлень про порушення на виборах, з них 5 були здійснені до моменту відкриття виборчих дільниць.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції.

Як зазначається, після 8:00 в поліцію надійшло 52 повідомлення про порушення, пов'язані з виборчим процесом.

"Станом на 15:00 всього повідомлень зафіксовано у Чернігівській області 15, а також в Луганській та Херсонській областях – по 13. Менше всього повідомлень досі залишається у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях – по одному", – йдеться в повідомленні.

На даний момент поліція за результатами перевірки повідомлень, які надходили, відкрила дві кримінальні провадження. Одне з них – за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Ще одне провадження відкрито правоохоронцями Луганської обл. за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Крім того, в поліцію надійшли повідомлення про підвезення виборців на дільниці, підкуп, розповсюдження агітаційних матеріалів тощо. За всіма повідомленнями поліція проводить перевірку.

Нагадаємо, що сьогодні проходять довибори до ВР у 7 округах.

Время публикации: 17.07.2016 17:11
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.