З 2017 року в Україні почнуть літати відомі лоукостери, - Омелян

З 2017 року в Україні почнуть літати відомі лоукостери, - Омелян

Вже в цьому році на український авіаринок повернуться відомі лоукостери, проте пасажирські перельоти вони будуть здійснювати лише з 2017 року.

Про це в ефірі Громадського повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Авіаційний ринок України оживає. Окремі аеропорти збільшили свій пасажиропотік до 20%, в середньому по країні цей показник наразі сягає 13%. Все більше й більше авіакомпаній мають задоволення своїх запитів. Наразі близько 90% відсотків запитів нових авіакомпаній отримують підтвердження на співпрацю", - сказав Омелян.

Окремо міністр наголосив на тому, що стурбований політикою регіональних аеропортів Івано-Франківська, Дніпра та Запоріжжя. Одним компаніям вони надають дозвіл на співпрацю, іншим категорично відмовляють.

"Наразі мінінфраструктури розбирається з чим це може бути пов’язано, і якщо виявить обмеження вільного ринку або бажання нашкодити конкурентам, то будуть діяти жорстко", - заявив він.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян дав інтерв’ю газеті "День", де він оцінив перші 100 днів на посаді міністра. Читайте детальніше у матеріалі "Реформи на "слабеньку трієчку".

Время публикации: 27.07.2016 9:54
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.