YouControl як оптимальне джерело даних з ЄДР

У розпорядженні Міністерства юстиції перебуває реєстр українських підприємств. Для того щоб отримати дані з ЄДР необхідно зробити відповідний запит на порталі Мін'юсту або ж скористатися зручними і автоматизованими інструментами аналітичної системи YouControl.

Що потрібно знати про відкритий реєстр українських підприємств?

ЄДР є одним з найбільш популярних джерел, де можна знайти інформацію щодо громадських формувань, фізичних і юридичних осіб. У складі реєстру перебувають ФОП і юр. особи, які ведуть легальну діяльність на території нашої країни. У тому випадку, якщо ви ведете підприємницьку діяльність, то ваші дані також знаходяться в ЄДР.

В Єдиному державному реєстрі можна знайти такі дані:

  • ПІБ, ІПН, дані з паспорта (для фізичних осіб);
  • індивідуальний реєстраційний код, адресу і назву (для юридичних осіб);
  • інформацію щодо засновників та керівника;
  • розмір статутного капіталу;
  • список здійснюваних видів економічної діяльності;
  • контактні дані (e-mail, реєстраційна адреса, номер телефону);
  • дані щодо постановки або зняття з обліку з Пенсійного фонду, податкової служби, органів статистики, фондів страхування);
  • поточний статус контрагента.

Звернувшись за допомогою до ЄДР, ви зможете зрозуміти актуальний стан будь-якого українського підприємця або компанії. Все що знадобиться - це зробити безкоштовний запит до Мін'юсту, який є розпорядником ЄДР.

Отримання даних з ЄДР за допомогою YouControl

Безкоштовний запит до Мін'юсту має низку обмежень для користувача. Одним з таких незручностей виступає неможливість збереження отриманої інформації. У свою чергу використання платної версії потребує окремої оплати кожного вчиненого запиту. Куди вигідніше і зручніше використовувати можливості ресурсу YouControl.

До переваг аналітичної системи варто віднести гнучкі інструменти для пошуку за допомогою одного з відомих вам атрибутів: код ЄДРПОУ, ПІБ керівника, назва підприємства, ІПН та іншої контактної інформації. Здійснюючи всього один запит, ви отримаєте свіжі дані з сотні державних баз та реєстрів, включаючи ЄДР.

Отриману анкету легко зберегти в PDF форматі і використовувати для подальшої роботи. Такі унікальні інструменти як ринкові рейтинги, фінансовий аналіз, автоматичний моніторинг та багато інших функцій ресурсу дозволять отримати максимум актуальної та корисної інформації. Кожен користувач зможе підібрати найбільш зручний і вигідний тариф, який дозволить заощадити кошти і не сплачувати кожен виконаний запит. При цьому обмежений функціонал і базові інструменти доступні для безкоштовного використання для всіх відвідувачів. На відміну від сайту Мін'юсту, система YouControl надійним чином захищена від перевантаження сервера і не вимагає постійного введення reCAPTCHA.

Время публикации: 26.10.2020 9:22
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.