Януковича допитають у справі "беркутівців" восени

Януковича допитають у справі "беркутівців" восени

Екс-президент України Віктор Янукович восени має дати свідчення на процесі над “беркутівцями”, який триває в Святошинському суді столиці. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомив адвокат В.Януковича Віталій Сердюк.

"Він не лише готовий — він вимагав, щоби він був заслуханий у цій справі, оскільки ця справа стосується його особисто. Згідно із матеріалами, які надала Генпрокуратура до суду, він де-факто виступає в ролі особи, яка є співучасником злочинів, вчинених “Беркутом”. Тому, виходячи з абсолютного права людини на захист, він мав би бути допитаним. Але це питання порушувала не Генеральна прокуратура, а сам Віктор Янукович. Тому після того, як до суду надійшли клопотання його та захисту “Беркуту”, то суд це клопотання задовольнив та надіслав відповідний запит через Міністерство юстиції України до міністерства юстиції Росії. Мін'юст Росії цей запит виконує, і тому ми вважаємо, що у вересні-жовтні місяці у нас такий допит відбудеться", - відповів В.Сердюк на запитання, чи готовий В.Янукович дати свідчення в справі “Беркуту”.

Вчора, 18 серпня Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що підтримує бажання екс-президента Віктора Януковича про очну ставку з Президентом України Петром Порошенком та іншими чиновниками стосовно допиту у справі “Майдану” в режимі відеоконференції, проте він має прибути до Києва.

Время публикации: 19.08.2016 9:03
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.