Як вибирати дитячі ліжка?

Як вибирати дитячі ліжка?

Підготовка до батьківства - складне завдання, і, можливо, вас очікує багато безсонних ночей. Але чи можете ви полегшити це завдання, вибравши потрібне ліжечко для свого маляти і якнайшвидше намагатись встановити режим сну? Від колисок до дитячих ліжечок, ринок переповнюють всеможливі варіанти. Як правильно обрати?

Дитяче ліжечко повинно мати знімні сторони, щоб його можна було трансформувати, коли малюк підросте. Такий варіант все більш популярний і здається логічним способом подовження життя ліжечка.

Базова висота більшості ліжок може бути скоректована, в залежності від росту вашої дитини. Більшість дитячих ліжечок мають регулювання сторін. На одній стороні дитячого ліжечка передбачено механізм, призначений для того, щоб ви понизили сторону і могли легко підняти малюка. Деякі мають механізми регулювання з обох сторін.

Безпека малюка є надзвичайно важливим і пріоритетним фактором. Необхідно пам'ятати, що ваша дитина повинна спати на спині, тому матрацик ліжечка має бути максимально комфортним та твердим. Уникайте використання подушки для вашої дитини. Дітям потрібна плоска і тверда поверхня, щоб спати. Переконайтеся, що матрац вашої дитини міцний і рівний, а постіль легка і гіпоалергенна.

Кілька порад, як впевнитись, що дитинка буде в безпеці в ліжечку:

  • Розрив між матрацом і ліжечком не повинен перевищувати 3 см;

  • діти повинні спати на спині;

  • оптимальна температура 18 ° С: не дуже жарко, не дуже холодно;

  • виберіть місце для дитячого ліжечка вдалині від обігрівача або вікна та будь-яких жалюзів або шнурів;

  • переконайтеся, що ліжечко є жорстким.

Важлива також простота у використанні. Боковий край (сторона ліжечка, що рухається вгору і вниз) повинна бути безпечною і гладкою, і не важкою для вас. І повинна бути достатньо низької, щоб ви могли легко згинатися в ліжечко, і ваша спина не страждала.

Також перевірте які розміри у повністю зібраного дитячого ліжечка і наскільки добре воно впишеться у кімнату. Чи пройде ліжечко через дверні прорізи, якщо потрібно перенести його в іншу кімнату? Щоб ліжечко можливо було легко пересувати, вибирайте з колесиками, але звертайте увагу чи колеса можна блокувати, щоб ліжечко раптово не поїхало.

Ви можете вибрати та придбати ідеальні дитячі ліжечка на www.mybuy24.net, які відповідають строгим стандартам безпеки та вище зазначеним критеріям і ви будете спокійні за здоровий сон маляти.

Время публикации: 16.05.2018 18:57
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.