Як отримати державний кредит на утеплення житла

Як отримати державний кредит на утеплення житла

На вулиці – справжня весна. Та якщо ви вирішили, що холодів уже не буде – у нас погані новини. Синоптики кажуть, що вже наступного тижня морози повернуться. Тож, саме час подумати, як утеплити свою оселю. На допомогу приходять державні кредити на утеплення житла.

“Урядова програма теплокредитів уже показала свою ефективність. Минулого року такою можливістю скористалося 100 тисяч сімей. Крім того, кредити на утеплення багатоповерхівок взяли близько 300 ОСББ”, – зазначає віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Генадій Зубко.

Якщо фізична особа вирішила замінити газовий котел на будь-який альтернативний, вона отримує 20% компенсації, якщо хоче утеплити будинок – 30%. ОСББ додатково отримує ще 40% компенсації.

Отримати державну компенсацію можна за такою схемою.

“Потрібно обрати в магазині необхідні будматеріали, взяти попередні рахунки, прийти до банку, отримати згоду на взяття кредиту, відкрити рахунок у банку, отримати кредит, оплатити матеріали і отримати компенсацію від держави. При цьому є цінове обмеження – 14 тисяч гривень на одну людину”, – розповідає Зубко.

Видачу кредитів наразі здійснюють лише державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк та Укргазбанк.

Время публикации: 10.02.2016 8:55
По материалам: ranok.ictv.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.