Водяна тепла підлога - гарантія тепла і комфорту в будинку

Водяна тепла підлога - гарантія тепла і комфорту в будинку

Водяна тепла підлога - складова опалювальної системи, в якій в якості нагрівального елементу використовується теплоносій централізованої або автономної тепломережі. Гаряча вода або інший теплоносій, що подається по трубах, подається на замкнуту систему труб, встановлену в стягуванні підлоги. Досвідчені майстри зможуть монтувати мережу не тільки в приватних будинках, але і в квартирах багатоповерхівок. Фахівці розраховують необхідну кількість елементів і протяжність системи в залежності від особливостей приміщення, його параметрів. Підключення ж водяної теплої підлоги - це ціле мистецтво, оскільки майстрам належить монтувати систему так, щоб не порушити гідравлічну цілісність централізованої системи.

Водяна тепла підлога: доцільність застосування

Система теплої підлоги доцільна завдяки своїй універсальності. Монтувати мережу можна в:

  • Приватному будинку.
  • Обмеженому приміщенні - ванна кімната, санвузол, комора, спальня, невеликий кабінет.
  • Великий кімнаті. Опалювати її стандартним способом неефективно і затратно, тому рекомендується установка водяної мережі.
  • квартира в багатоповерхівці. Підключати можна як до централізованої мережі, так і до окремого опалювального контуру. Остання дія вимагає окремого узгодження в контролюючих органах.
  • Готельних номерах, хостелах, ресторанах.

Важливо довірити роботу професіоналам, особливо коли необхідно виконати монтаж в квартирі багатоповерхового будинку. тільки грамотні дії фахівців і використання якісних матеріалів дозволять уникнути аварій і порушення роботи гідравлічної складової централізованої опалювальної системи.

Особливості монтажу

Робота виконується поетапно. Самою затребуваним комплексом є бетонна, сама ж технологія монтажу ділиться на кілька етапів:

  • Розмежування простору на готельні зони по 40 м 2 .
  • Монтаж ізоляції на чорнову підлогу.
  • Установки арматурної сітки, контурів.
  • Обпресування і стяжка.
  • Укладання чистового перекриття.

Монтувати систему можна під будь-яку підставу, в тому числі і паркет, масивні дерев'яні дошки, ламінат, пробку. Надійна система встановлюється по всьому периметру кімнати, в тому числі і під предметами обстановки. Рівномірний розподіл тепла, що виділяється дозволяє використовувати водяну теплу підлогу в будь-яких приміщеннях, значно скорочувати витрати на енергоносії. Додаткова перевага - відсутність настінних радіаторів.

Время публикации: 07.06.2017 14:03
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.