Вишивальні машини: як зробити правильний вибір?

Вишивальні машини: як зробити правильний вибір?

Сучасні підприємства, які займаються пошиттям одягу, вибирають для господарських потреб швейні машини японського виробництва. Однак ринкові умови досить жорсткі, а тому необхідно уникализировать і персоналізувати свою продукцію, щоб вона підійшла і була прийнята покупцями. Дизайнери намагаються запропонувати клієнтам унікальні речі, які вимагають особливої ​​обробки. Для цього і використовується вишивальне обладнання - техніка з великими функціональними можливостями і своїми особливостями.

Принцип роботи

Процес вишивання починається з вибору програми і занесення в базу даних системи візерунка. Дизайн вишивки можна складати самостійно, що дозволяє зробити продукцію - певну річ - унікальної і красивою. Користувачеві після завантаження зображення належить підібрати розмір п'ялець. У разі, коли майстер вагається з вибором, техніка самостійно запропонувати допустимі варіанти.

Після запуску техніка самостійно, без втручання оператора, починає роботу. Майстру залишається тільки стежити за процесом. При використанні декількох кольорів машинка самостійно поміняє нитки. У деяких моделях це доведеться робити майстрові, проте така техніка і коштує недорого (компактні моделі, які часто використовуються в домашніх майстерень). Промислові апарати самостійно виконують поставлене завдання, причому обробляти - вишивати - можуть відразу кілька речей.

Головні характеристики

Щоб обраний апарат виконував якісно і ефективно поставлений обсяг роботи, слід його підбирати з урахуванням деяких критеріїв:

  • Швидкість вишивки - промислові зразки здатні робити до 850-1300 стібків в хвилину. Це дозволяє обробляти речі практично блискавично, поставити роботу на потік і налагодити велике виробництво.
  • Розмір п'ялець - це важливий показник, оскільки визначає параметри вишивки за максимальним значенням. Залежить такий параметр від двох інших факторів - розміру платформи і величини ходу каретки.
  • Особливості та характеристики пялец - вибирати пропонується техніку з подвійними, потрійними видами. Останній варіант дозволяє збільшувати площу обробки в три рази. Запропоновано також пяльци «восьминіг», квадратний і широкий варіанти.

Особливу увагу приділяють кількості голів і квітів (голок). Ці параметри визначають і функціональні можливості майстра, а також особливості та складність виробничого процесу, а також спосіб реалізації різних проектів.

Время публикации: 09.02.2018 23:39
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.