Віртуальний музей доокупаційного Луганська створять в Івано-Франківську

Віртуальний музей доокупаційного Луганська створять в Івано-Франківську

Члени івано-франківської молодіжної організації "Стан" розробляють проект віртуального музею Луганська до окупації. Проект називається "Luhansk's Art & Facts", повідомляє kurs.if.ua.

Це буде віртуальна платформа, яка збере артефакти культурного життя й соціального активізму Луганська 2004-2013 років.

"Платформа - "внутрішній Луганськ". Насправді там існувало і культурне життя, і громадянське суспільство, та чи знаємо ми про це?" – каже громадський діяч, голова молодіжної організації "СТАН" Ярослав Мінкін.

Чоловік два роки тому вимушено переїхав з Луганська до Івано-Франківська. Він вважає, що практично ніхто сьогодні не знає, що відбувалось у культурній сфері міста у цей час. І причина цього не тільки війна. Стверджує, що місто було "закритим" і до його окупації

Франківці об'єдналися з німецькими експертами з Friedrichshain-Kreuzberg Museum, що у Берліні. Ініціативу розробників підтримало Міністерство іноземних справ Німеччини.

Зараз немає можливості зробити фізичний музей, спільними зусиллями буде створено віртуальну платформу. Сайт буде на англійській та українській мові. Наповненням музею стануть відеосюжети, фото, коментарі, спогади.

Соціологи, дослідники культури та історики зможуть користуватися цим архівом у своїх дослідженнях життя сходу України.

Время публикации: 18.07.2016 15:41
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.