Виробництво і продаж алюмінієвих дверей

Виробництво і продаж алюмінієвих дверей

Двері бувають різними та для їх виготовлення використовують різні матеріали, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Широке поширення останнім часом отримали конструкції з алюмінію, який повсюдно застосовують в сучасному будівництві в виробничих і громадських будівлях, житлових приміщеннях, офісах, торгівельно-розважальних центрах. Алюмінієві двері можна використовувати для капітальних отворів, для перегородок в офісі, вхідних груп і фасадів, вони мають тривалий термін служби. Виробництвом таких конструкцій займається компанія Алуніт, на офіційний сайт якої можна зайти за посиланням http://www.alu.net.ua/poslugy/alyuminiyevi-dveri/.

Алюмінієві двері від компанії Алуніт

Ця компанія - український виробник світлопрозорих конструкцій з алюмінієвих профільних систем для будівництва. Двері, так само, як і вікна, можуть бути виготовлені з теплого або холодного профілю, в залежності від їх призначення. Для прозорого наповнення застосовуються склопакети з полірованого скла, а для глухого або непрозорого заповнення - «сендвіч панель». Компанія поставляє на ринок анодований або пофарбований профіль, фарбування виконується методом електростатичного напилення. Всі вироби укомплектовані фурнітурою або італійського або німецького виробництва, а кути віконних і дверних полотен мають додаткову фіксацію.

Переваги алюмінієвих конструкцій

Виробництво і продаж алюмінієвих дверей

Замовники, які звернулися в цю компанію, можуть замовити, в тому числі, і послугу установки і гарантійного обслуговування алюмінієвих конструкцій. У порівнянні з іншими видами, такі двері більш легкі, міцні і надійні. Наприклад, у порівнянні з металопластиковим профілем ці механізми жорсткіше в десятки разів. Крім того, вони відрізняються підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів атмосфери, таким, як різка зміна температури, потрапляння прямих сонячних променів.

Компанія Алуніт може виготовити спеціальні види дверних конструкцій:

  • алюмінієві маятникові,
  • розсувні,
  • автоматичні розсувні.

Маятниковий блок - це звичайні двері з двома стулками, що відкриваються в середину і ззовні. Розсувні відкриваються шляхом руху за спеціальною направляючої, розташованої на підлозі. Автоматичні розсувні оснащені автоматичними приводами. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за вказаними на сайті контактними номерами, зв'яжіться з менеджером компанії і отримаєте безкоштовну консультацію і допомогу у виборі.

Время публикации: 02.10.2019 15:28
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.