Відчуйте переваги бінаурального слухопротезування у Центрі слуху «Беттертон»!

Більшість людей з втраченою можливістю чути спостерігають двосторонню приглухуватість. Це значить, що для корегування потрібно використовувати одночасно два слухові пристрої. Чому ж спеціалісти радять бінауральне слухопротезування (носіння апаратів одночасно на обох вухах)?

Відчуйте переваги бінаурального слухопротезування у Центрі слуху «Беттертон»!

З одним слуховим пристроєм пацієнт втрачає можливість визначати джерело звучання та його направленість, а це створює складнощі у життєдіяльності. Слід зазначити, що при потребі бінаурального протезування один, навіть найпотужніший та найдорожчий слуховий апарат не здатен усунути проблему. При бінауральному слухопротезуванні спеціалісти здійснюють налаштування апаратів таким чином, щоб два вуха пацієнта однаковим чином сприймали звук. Правильно налаштовані дешеві СА дають кращий результат, ніж дорогий, але один. Людина помітно якісніше розрізняє мову та навколишні звуки.

Чому слід обирати бінауральне протезування?

Які ж переваги надає бінауральне протезування:

  • функціонування й тренування обох вух;
  • покращення здатності пацієнта без труднощів визначати джерело і напрямок звучання;
  • покращення чіткості мови, особливо в складних акустичних обставинах;
  • можливість застосування звичайних слухових апаратів з невеликою потужністю.

Але слід пам'ятати, що лише після проведення повноцінної діагностики (детальніше на bettertone.com.ua/uk/service/hearing-test) спеціаліст вас проінформує, які пристрої слід придбати. Правильно підібрані слухові рішення гарантуватимуть вам нормальне сприйняття звуку від «вуха до вуха» завдяки покращеним функціям, які добре приймають, обробляють та здійснюють передачу звукового сигналу, ліпше визначають та локалізують джерела звучання, кращим чином маскують зворотній шум. Ви маєте змогу у будь-якому акустичному середовищі краще розуміти й сприймати мову тих, хто до вас звертається.

Коли людина отримує не тільки гучні звуки, які створюють дискомфорт, а дійсно те, що їй потрібне для того, щоб компенсувати її особисту втрату слухових якостей, для приємного спілкування внаслідок нормальної та чіткої розбірливості мови у будь-яких звукових ситуаціях, тоді до людини приходить розуміння, що вона потрапила у правильне місце й в потрібний час!!!

Завітайте у центр слуху «Беттертон» у місті Львів за адресою: вулиця Городоцька, 44, перший поверх та телефонуйте за контактними номерами: (032) 253-69-65 (067) 670-87-47 (050) 433-37-57.

Время публикации: 21.11.2017 13:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.