Великий вибір насіння салату

Великий вибір насіння салату

Салат зараз є дуже популярною культурою. Він має досить велику кількість корисних властивостей, а також застосовується при дієтичному харчуванні. Це пов'язано з його низькою калорійністю. Салат зелений має досить багато різних видів, які можуть відрізнятися вартістю, смаком та виглядом. На сайті компанії HarVest Center наразі можна придбати насіння цієї культури по дуже вигідні вартості. Інтернет магазин співпрацює з оптовими покупцями. Вживання листів салату є дуже важливим для здоров'я і розвитку організму людини. Його додають у більшу кількість салатів, а також при оформленні страв.

Можна сказати, що рослина є досить невибагливою при вирощуванні. Це можна робити у відкритому ґрунті, теплиці, або у будинку. Починають висаджувати насіння ще на ранній весні. Насіння салату добре переносить холодну погоду і температуру 4-5 градусів. Головне, це стежити за вологістю ґрунту. Якщо вирощування салату відбувається у квартирі або будинку, необхідно правильно підібрати місце з найбільшим освітленням. Приємно може порадувати висока швидкість пророщення. Уже через місяць можна отримати готовий качан, на якому буде достатньо листя різного розміру.

Як правило, розсаду заготовують ще взимку. При пересадці необхідно бути максимально обережним. Рослина салату має дуже невелику систему коренів, яка може пошкодитись навіть під невеликим впливом. Варто правильно підібрати температуру. Під жарким сонцем рослина просто перестає рости. Для того, щоб у вас напевно вдалося виростити розсаду слід дотримуватися основних рекомендацій. Важливо підібрати місткість з глибиною до 25 сантиметрів, дренаж та вологопрониклий ґрунт, що буде сприяти гарному росту. Насіння краще сіяти на певній відстані одне від одного, що при пересадці дозволить зберігати всю розсаду, що проростає.

В перші дні краще всі контейнери обмотати харчовою плівкою. В такому разі насіння салату проросте уже через декілька днів. В каталозі інтернет-магазину представлена велика кількість видів насіння. Найбільш популярним є салат Айсберг. Його найбільш часто використовують при приготуванні страв. Зовні рослина нагадує качан капусти. Максимальна вага досягає одного кілограму. Від якості насіння залежить дуже багато. Саме тому магазин співпрацює з кращими постачальниками. Серед широкого асортименту можна підібрати необхідний варіант пакування. На сайті завжди можна отримати консультацію по кожному виду насіння салату.

Время публикации: 28.03.2020 16:22
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.