В Ужгороді влаштували "барахолку", аби допомогти діткам

В Ужгороді влаштували "барахолку", аби допомогти діткам

Близько півсотні продавців прийшли до центру міста зі своїм крамом, аби зібрати кошти для потреб діткам з особливими фізичними потребами . До участі у заході організатори запрошували усіх охочих, принести свій товар після попередньої реєстрації міг кожен. Окрім різноманітних речей, відвідувачі мали нагоду спробувати і напої та страви від одного з відомих закладів міста. Усі кошти з продажу будуть спрямовані на купівлю необхідного для діток, а потреб у них чимало.

Товарів на ярмарку було чимало, найпопулярніші серед них іграшки, одяг та книги. Волонтери Руху підтримки закарпатських військових навіть підібрали ятку книг з українською класикою, придбати які можна було за вільними цінами. Організатори заходу переконані, що творити добрі справи легко, а допомагати потрібно. « Волонтери громадської організації "I Belive in U" зголосилися допомогти діткам з Імстичівської школи- інтернат. Там навчаються 34 дитини з легкою розумовою відсталістю. З них 11 інвалідів, 6 дітей з раннім дитячим аутизмом, 2 учні з хромосомним порушення.

Директор людина дуже щира і дбає про діток з усією душею, але як завше багато чого не вистачає для повноцінного розвитку та реабілітації діток.

У списку необхідного і лавки гімнастичні, Євмінова дошка, канцелярске приладдя та галантерея для шиття та вишивання, дитячі музичні інструменти, скакалки, мячі, фіт боли, перфорований коврик. Навіть такі екзотичні речі як бізіборди та сенсорна установка з хромотерапії. Ми сподіваємо, що зможемо зібрати кошти хоча б на частину необхідного на нашій Міській Барахолці. Хоча участь безкоштовна, ми просимо продавців, щоб за можливості поділились вторгованим. А також гості в день сейлу зможуть зробити благодійні внески. А також вся виручка від продажу їжі на фудкорті піде на цілі інтернату» - зазначили організатори на сторінці заходу.

Для відвідувачів заходу діяла благодійна фотозона, а для дітей – ігровий майданчик.

Вікторія Жуйко, Ужгород

Время публикации: 03.09.2016 17:42
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.