В Ужгороді нащадки Марії Терезії вручили орден відомому шоколатьє

В Ужгороді нащадки Марії Терезії  вручили орден відомому шоколатьє

Валентина Штефаньо відзначили за вагомий внесок у розвиток міста та області.

Участь у заході взяли представники династії Габсбургів - Герта Маргарета Габсбург-Лотрінген та її чоловік Шандор. Саме вони вручили відомому кондитеру орден. Також особливі відзнаки отримали кондитерський дім « Valentin & Valentina SHTEFANYO» та студія сучасного танцю «БЛІЦ».

У коментарі «Дню» Валентин Штефаньо зазначив, що знає дуже багато людей, які достойні нагород, яких він поважає і які є для нього прикладом. Він переконаний, що кожен з нас має будувати Європу у себе вдома, робити все залежне, від себе, змінювати цей світ від найменшого, наприклад, не порушувати правил дорожнього руху, і не йти вперед.

Урочиста церемонія відбулася у сквері Марії Терезії, поряд із Хрестовоздвиженським греко-католицьким кафедральним собором. У програмі свята були неперевершені виступи танцівників «БЛІЦу» та композитора-мультиінстурменталіста Дмитра Фесенка, який виконав композицію власного авторства "Крила Марії Терезії", написану спеціально до церемонії вручення Ордену.

Нагадаємо, що заснування Ордену відомою ужгородською родиною Панових було логічним продовженням створення першого в Україні приватного Скверу Марії Терезії, який розпочав свою діяльність у 2014 році. З 2015 року Орден отримав королівський патронат родини Габсбургів, що є свідченням його міжнародного визнання та ваги у впливових європейських колах.

Орден Марії Терезії присуджується один раз на рік одній особі, яка внесла значний особистий внесок у розвиток економіки та бізнесу, освіти та культури, розвитку громадянського суспільства та іміджу Ужгорода/Закарпатської області.

Першим кавалером Ордену Марії Терезії стала Олена Камінська, хореограф зі світовим визнанням, автор ідеї та керівник ужгородської ССТ «Бліц».

Вікторія Жуйко, Ужгород

Время публикации: 02.09.2016 21:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.