В Україні з'явилися перші підрозділи особливого призначення КОРД

В Україні з'явилися перші підрозділи особливого призначення КОРД

Сьогодні в Одеській і Житомирській областях Міністр внутрішніх Справ Арсен Аваков з послом США в Україні Марі Йованович вручили перші 35 сертифікатів бійцям підрозділів поліції особливого призначення КОРД.

За словами Авакова, повністю формування особового складу корд планується до жовтня 2017 року. Фінансування буде забезпечено за рахунок державного бюджету і донорської допомоги США. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Партнери по розробці і забезпеченню, в тому числі, професійними інструкторами: спецназ Адміністрації США по боротьбі з наркотиками, спецназ Прикордонного патруля США і групи спеціального призначення дивізіону "Техаські рейнджери", Служба Маршалов США", - йдеться в повідомленні.

Як розповів Аваков, рік тому в МВС провели перший тренінговий модуль: підготували 19 українських інструкторів. Протягом року збірна команда українських та американських тренерів проводить відбір і навчання бійців для спецпідрозділів по областям, паралельно йде підвищення кваліфікації і добір хлопців в уже сформовані загони.

У свою чергу, Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе висловила подяку інструкторам і американським колегам за підтримку і участь у професійній підготовці бійців спецпідрозділу, передає прес-служба МВС.

Посол США в Україні Марі Йованович зазначила, що США пишаються, що мають можливість підтримати становлення КОРД. Вона висловила надію на подальшу співпрацю з урядом України, щоб допомогти створити такі підрозділи і в інших містах України.

Всього заплановано набрати в спецпідрозділ "КОРД" 2100 поліцейських (група А - 1079, група В - 329, логістика - 692).

Планується, що наступними, де з'являться спецпідрозділу поліції, стануть Донецька та Рівненська області.

Время публикации: 02.09.2016 19:00
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.