В Україні пропонують визнати 29-30 серпня - днями пам’яті за загиблими в "Іловайському котлі"

Ветерани АТО, учасники "Іловайського братерства" – побратими загиблих патріотів, їх родичі та товариші - зареєстрували петицію на сайті Президента України з проханням та вимогою визнати дні 29-30 серпня – днями пам’яті за загиблими в "Іловайському котлі".

"За два роки повномасштабних бойових дій на сході країни загинуло більше двох тисяч патріотів – захисників Незалежності нашої держави. Протягом двох років війни країна втратила 2269 найкращих синів України, половина з яких полягли саме за декілька днів "Іловайського котлу" в серпні 2014 року!", - йдеться у тексті петиції.

"Іловайський котел" – найстрашніша трагедія в історії сучасної України. Розслідування цієї провальної операції досі триває. До сьогодні жоден генерал та військовий командувач не може взяти на себе відповідальність за накази, відсутність наказів, загалом командування Іловайською операцією. Все це керівництво було зрадницьким, саме воно призвело до чисельних смертей.

"Українці повинні усвідомити і пам’ятати масштабність цієї трагедії! Кожен громадянин країни зобов’язаний вшанувати пам’ять про загиблих патріотів нашої держави!", - наголошують активісти.

Підтримати петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/26735

Время публикации: 21.07.2016 11:23
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.