В Україні немає усіх людей, яких вимагають обміняти бойовики, - Тандіт

В Україні немає усіх людей, яких вимагають обміняти бойовики, - Тандіт

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт повідомив, що 333 людей з 1102, звільнення яких вимагали бойовики на переговорах у Мінську минулого року, ніколи не було на українській території. Про це він сказав в в ефірі "112 Україна".

"Ми взяли цифру 1102, яку в минулому році передали нам у Мінську з тієї сторони, і уважно проаналізували. З 15 числа Дарина Морозова стала говорити про 602 людей, і ми розуміємо, звідки ці цифри беруться. Я взяв унікальні викладки, які ще ніде не демонстрував: з цифри 1102 людини 333 людини взагалі до нас не надходили, таких людей ніколи не було на території України, де діють закони. 180 чоловік вже звільнені, і більшість не захотіла туди повертатися. Тобто, вони були рішенням судів звільнені. Далі, 20 осіб з цього списку ніколи не були під слідством, понад 100 осіб взагалі не вдалося встановити", - повідомив Ю.Тандіт.

При цьому він додав, що серед них - 42 людини, які вчиняли злочини і "не мають стосунку до лінії зіткнення і взагалі до АТО".

"Тобто, це чергова піар-акція, просто "замилюють" нам очі і спеціально говорять про те, що вони хочуть, щоб ми віддали всіх. Кого? Ми нікого на вулицях не ловимо, ми діємо лише в рамках закону", - сказав Ю.Тандіт.

Нагадаємо, учасниця мінських переговорів І.Геращенко повідомила, що бойовики перевели українських бранців у СІЗО і погрожують 30-річним ув'язненням.

Время публикации: 25.07.2016 11:02
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.