В.Кличко завтра презентує проект Capital English for Police

В.Кличко завтра презентує проект Capital English for Police

У понеділок, 28 березня, мер Києва Віталій Кличко разом із заступником Голови Національної поліції України Костянтином Бушуєвим і керівником Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрієм Крищенком презентують проект Capital English for Police.

Як повдіомили у прес-службі, Столична влада у вересні 2015 запустила проект безкоштовних курсів англійської мови Capital English, який користується великою популярністю у киян. І тепер в рамках кампанії з масового вивчення англійської київська адміністрація поширить проект і на Національну поліцію з метою поліпшення рівня англійської працівників усіх ключових підрозділів поліції в Києві.

Проект Capital English for Police розпочинається в рамках пілоту – річного курсу англійської мови для Служби 102. Для правоохоронців було розроблено спеціальну програму навчання з урахуванням специфіки їхньої роботи.

Захід розпочнеться о 15:00 в Головному управлінні Національної поліції в місті Києві (вул. Володимирська, 15, вхід з боку Михайлівської площі).

Время публикации: 27.03.2016 21:05
По материалам: www.unn.com.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.